dam Image

HAYATINIZIN AŞKINI BİZE EMANET EDİN.

MINI SERVİSLERİ.

Özel olarak eğitilmiş teknisyenlerimiz işlerinin uzmanıdır. MINI otomobilinizi çok iyi tanırlar. Kısacası değerli hazinenizin ihtiyaç duyduğu en yüksek standarttaki hizmeti alacağından ve her zaman %100 MINI kalması için Orijinal MINI Parçaları'nın kullanılacağından emin olabilirsiniz.

dam Image

ORİJİNAL MINI PARÇALARI.

Her seferinde kusursuz bir değişimi garanti etmek üzere otomobilinizde yalnızca Orijinal MINI Parçalarını kullanırız. Parçalar 2 yıl garantiyle desteklenerek, hassas bir uyum için zorlu MINI kalite standartlarına göre üretilir. Bu sayede MINI otomobiliniz yüksek ikinci el fiyatıyla orijinalliğini korur.

dam Image

MINI SERVICE INCLUSIVE.

MINI Service Inclusive ile beklenmedik servis faturalarının önüne geçin. 3, 5 veya 6 yıllık dönemler için onarım ve bakım maliyetlerini kapsayacak şekilde tek seferlik bir ödeme yapın. Yola içiniz rahat çıkın.

dam Image

MINI GARANTİ.

Herhangi bir şey ters gittiğinde, sizin için ücretsiz olarak işleri yoluna koyma taahhüdümüzü içeren MINI Garanti ile içiniz rahat olsun. Sürüş heyecanını gelecek yıllarda da garanti ediyoruz.

dam Image

SİZİNLE DE İLGİLENİYORUZ.

MINI Yetkili Servislerine geldiğinizde zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Sahibi olduğunuz MINI’nin ilk günkü gibi yeni bir şekilde size teslim edilmesini beklerken gazete okuyabilir, ücretsiz WiFi ile İnternet’te dolaşabilir, kahvenizi içebilir ve showroomdaki pırıl pırıl yeni MINI otomobillere göz atabilirsiniz.

Lastik değişimi

LASTİK HİZMETİ

MINI otomobiliniz için lastik bakım ve değişim hizmetinin yanı sıra, MINI’niz için en uygun, güvenilir ve kaliteli marka lastikleri satın alabilir, en uygun koşullarda saklanmak üzere çıkan lastiklerinizi lastik otelimize bırakabilirsiniz. Ayrıca tüm lastiklerinizin kontrolü uzman ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

dam Image

OTO KUAFÖR VE ARAÇ KORUMA SİSTEMLERİ

MINI’niz her zaman ilk günkü gibi parlasın. Profesyonel Seramik Kaplama, Detaylı İç Temizlik, Motor Koruma, Klima Koku Giderici, Güneş Kontrol cam filmleri, araç film kaplama hizmetlerini içerir.